АНОНСИ ЗУСТРІЧЕЙ ЗІ СПРАВЖНІМ

» ТЕНДІТНА СИЛА і не тільки у Бібліотеці імені Садріддіна Айні
» УКРАЇНСЬКІ ПЕРЕДЗВОНИ-13. Вшанування Шевченка
» НЕПЕРЕМОЖНІ у Бібліотеці імені Лесі Українки
» УКРАЇНСЬКІ ПЕРЕДЗВОНИ-12. День Соборності
» НЕПЕРЕМОЖНІ-28 о Дня Гідності та Свободи
» Згадуємо добрим словом Захисників України
» НЕПЕРЕМОЖНІ у Новгород-Сіверському
» НЕПЕРЕМОЖНІ-26, Межигір’я
» ЗНАЙ НАШИХ: Українська докласична поезія
» "Мовою серця". Розмай вражень
» "Воля громади: Червона доріжка Гідності"
» УКРАЇНСЬКІ ПЕРЕДЗВОНИ-11. День Незалежності
» ПО ЖИВОМУ
» ТЕНДІТНА СИЛА в Музеї Шістдесятництва
» "Тендітна Сила" йде в люди
» НЕПЕРЕМОЖНІ. День Києва-2107
» "Тарас Шевченко єднає народи". ЕМОЦІЇ
» ПЕРЕМОЖЦІ ІІ Міжнародного проекту-конкурсу "Тарас Шевченко єднає народи" в номінації "ВІДЕОФОРМАТ"
» ПІДСУМКИ ІІ Міжнародного проекту-конкурсу Тарас Шевченко єднає народи. Номінації НАЖИВО та МІЙ ШЕВЧЕНКО
» Вийшла друком моя "ТЕНДІТНА СИЛА"
» Роздуми про українську поезію
» Положення про ІІ Міжнародний проект-конкурс "ТАРАС ШЕВЧЕНКО ЄДНАЄ НАРОДИ"
» Українські Передзвони-10
» Мрії Небесної Сотні. Відзнаки Героїв
» ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО ДРУЗІВ - близьких і далеких, майбутніх і колишніх
» Презентація альбому "СОНЯХИ" В’ячеслава Купрієнка
» УКРАЇНСЬКІ ПЕРЕДЗВОНИ - 9
» Мої Карпати
» НЕПЕРЕМОЖНІ у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей №1
» Час Візбора - 2016

© Тетяна Яровицина, 2011 » ТВОЄ, РІДНЕ...
 

НОВИНИ * АВТОРСЬКИЙ САЙТ ТЕТЯНИ ЯРОВИЦИНОЇ * ПРОСПЕКТ ПІДНЕСЕННЯ

"ТВОЄ, РІДНЕ..."
Перший концерт народної та сучасної української пісні
Ольги Зікунової, Юлії Вітранюк та Вікторії Зайчук

НОВИНИ * АВТОРСЬКИЙ САЙТ ТЕТЯНИ ЯРОВИЦИНОЇ * ПРОСПЕКТ ПІДНЕСЕННЯ

 

Щиро дякую долі, що дала мені вірних друзів, які і фото-, і відео зроблять, і звіт напишуть, і з ремонтом у хаті, поки мати в лікарні, пособлять... Ігоре Рубцов, дякую, що ти є! Звіт з твоєї сторіночки у фб викрадаю на "Проспект".


"Проект "НЕПЕРЕМОЖНІ" щоразу демонструє невичерпні ресурси талантів і готовність учасників ділитися цими талантами абсолютно безкорисливо. Понад два десятки концертів, поетичних зустрічей, творчих вечорів, останній з яких відбувся третього квітня. Він був презентований як концерт трьох юних співачок із дитячого фольклорного ансамблю "ЯВОРИНА", але сталося дещо більше.
 


Тепер по порядку.

Двох учасниць тріо -
Юлію ВІТРАНЮК і Ольгу ЗІКУНОВУ я знаю понад рік і вже трошки звик не дивуватись силі голосів дівчат і зрілості виконавчої майстерності.

 

 


Тож цікаво було познайомитись з Вікторією ЗАЙЧУК, яка доповнила колишній дует, розширивши діапазон звучання.
 


Акорд з трьох голосів і справді звучить потужніше. Репертуар дівчат, в основному, складається з автентичних укранських (і не тільки) пісень. Причому вони демонструють універсальність, виконуючи партії залежно від особливостей твору: кожна може заспівати сопрано, або нижнім голосом без видимих зусиль.

Дещо з відеозаписів.
 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Від організаторів заходів проекту завжди можна чекати сюрпризів, однак на такий навряд чи хто міг сподіватись. Учасницею концерту стала народна артистка України Галина Гілярівна ЯБЛОНСЬКА.

 

Понад вісімдесят років на сцені театру. Розумієте, про що я кажу? Це досвід сценічний і життєвий у поєднанні із скромністю, патріотизмом, любов'ю до чистого мистецтва. Доводилось бачити Галину Гілярівну у тому, творчому житті, в спектаклях. То ролі, зіграні блискуче. Тепер - розповідь про задуми, які має (не просто має, а активно втілює) пані Галина. Слухати таких людей можна годинами, бо там не видно дна мудрости. І, треба сказати, три вірші від народної артистки десь також були натяком на її поетичний талант.

Співзасновниця проекту Тетяна ЯРОВИЦИНА - людина тендітна. Де тільки поміщається в ній реактивний двигун, щоб обертати оті важелезні колеса, бо крім домашніх справ, вона, як більшість із нас, працює на роботі, ніяк не пов'язаній із творчістю чи благодійністю. І чи не більшої енергії потребує громадська діяльність, яка не винагороджується матеріально. Тетяна вела концерт і читала дещо із власних віршів.

 


Значить, жіночу красу ми ввічливо пропустили вперед, тепер про чоловіка з гітарою, про В'ячеслава КУПРІЄНКА. Сьогодні його виступ складався винятково з україномовних пісень. Це відбулося вперше у проекті, хоча приналежність до нашої країни визначається не мовою, якою написані слова пісні. Так, їх було заспівано тільки дві. Зовсім свіжу - на слова Тетяни ЯРОВИЦИНОЇ
 


і вже більш відому - "ПЕРЕД СТІНОЮ" на слова Марини КУРАПЦЕВОЇ (вона родом з Єнакієвого). Як висловився В'ячеслав перед виконанням: "Нарешті ви почуєте Донбас". На сто відсотків він правий - це і був справжній голос Донбасу. В'ячеслав і Марина - вихідці звідти. А ще на концерті були присутні майстри вишивки бісером з донеччини Надія САМИКІНА та Юрій БЄЛАН. Це вже так, до слова про внесок шахтарського краю у нашу спільну скарбничку талантів.

Отже, концерт, що пройшов під девізом "Чистий голос народу", таким насправді й був. І не востаннє. Слідкуйте за анонсами."

P.S. Від себе додам лише слова величезної вдячності Галині Гілярівні за те, що попри завантаженість у міжнародному проекті "ТАРАС ШЕВЧЕНКО ЄДНАЄ НАРОДИ" людина поважного віку і високого статусу найшла сили і час завітати до нас, аби підтримати молодь, зміцнити своєю промовою юні серця, які конче потребують підтримки.
 

 


Гадаю, це звернення наші дівчата під час першого сольного концерту заберуть собі в серце і трепетно пронесуть крізь роки. Не кожному в 16 років випадає честь отримати схвальне слово від народного артиста. На подібну честь особисто я заслужила вже вдвічі старшою.

Були реалізовані й незаплановані пориви. Після пісні "Тихо, батько іде", Галина Гілярівна попросила слово для присвяти Герою Небесної Сотні
Андрію Мовчану, освітлювачу сцени Театру ім. І.Франка. Пам’ять людська - найміцніший тил...

 


Ну і наостанок - "МНОГАЯ ЛІТА" Україні з народною артисткою України Галиною Яблонською:
 


 

Тож протягом 2х годин вулиця Сагайдачного могла чути крізь прочинені вікна кращі українські пісні у виконанні лауреаток пісенних конкурсів Ольги Зікунової, Юлії Вітранюк та Вікторії Зайчук.

Щиро зізнаюся, ідея проведення концерту - моя. Хотілося щось зробити для цих юних сердець, які своїми талантами і вродою рятують, лікують, очищують Україну від скверни. Наскільки мені вдалося поспілкуватися з глядачами опісля концерту, їхньому тихому захвату не було меж. Ну, а, власне, проект НЕПЕРЕМОЖНІ на прохання дівчат дружньо підтримав їх, а точніше - вдячно послугував ненав’язливим фоном для  трьох своїх маленьких перлинок. Дівчата настільки віддаються улюбленій справі, що гріх собі не покласти простелитися для них доріжкою. Хочеться, аби їх почули, помітили, оцінили, дали дорогу - і шанували. Бо народна пісня - ВІЧНА. А ще вона НЕ ПРОДАЄТЬСЯ!

На підтвердження цьому по завершенні заходу дівчата повідомили, що свій заробіток (за винятком оплати оренди) спрямовують на потреби нашого підопічного - важкопораненого льотчика Сергія ТИТАРЕНКА, і після нетривалої суперечки отримали на те згоду. Таким чином, зовсім несподівано для організаторів, 22й благодійний концерт проекту НЕПЕРЕМОЖНІ відбувся. Чек про переказ виручених під час концерту коштів додаємо.
 


Ігор Рубцов    (04.04.2016 21:19)
Ми ж не вампіри, а зовсім навпаки: сильні у зв'язці. Так має бути. Дякую тобі!
Ответ:
Атож!

 Всего комментариев: 1