АНОНСИ ЗУСТРІЧЕЙ ЗІ СПРАВЖНІМ

» ТЕНДІТНА СИЛА і не тільки у Бібліотеці імені Садріддіна Айні
» УКРАЇНСЬКІ ПЕРЕДЗВОНИ-13. Вшанування Шевченка
» НЕПЕРЕМОЖНІ у Бібліотеці імені Лесі Українки
» УКРАЇНСЬКІ ПЕРЕДЗВОНИ-12. День Соборності
» НЕПЕРЕМОЖНІ-28 о Дня Гідності та Свободи
» Згадуємо добрим словом Захисників України
» НЕПЕРЕМОЖНІ у Новгород-Сіверському
» НЕПЕРЕМОЖНІ-26, Межигір’я
» ЗНАЙ НАШИХ: Українська докласична поезія
» "Мовою серця". Розмай вражень
» "Воля громади: Червона доріжка Гідності"
» УКРАЇНСЬКІ ПЕРЕДЗВОНИ-11. День Незалежності
» ПО ЖИВОМУ
» ТЕНДІТНА СИЛА в Музеї Шістдесятництва
» "Тендітна Сила" йде в люди
» НЕПЕРЕМОЖНІ. День Києва-2107
» "Тарас Шевченко єднає народи". ЕМОЦІЇ
» ПЕРЕМОЖЦІ ІІ Міжнародного проекту-конкурсу "Тарас Шевченко єднає народи" в номінації "ВІДЕОФОРМАТ"
» ПІДСУМКИ ІІ Міжнародного проекту-конкурсу Тарас Шевченко єднає народи. Номінації НАЖИВО та МІЙ ШЕВЧЕНКО
» Вийшла друком моя "ТЕНДІТНА СИЛА"
» Роздуми про українську поезію
» Положення про ІІ Міжнародний проект-конкурс "ТАРАС ШЕВЧЕНКО ЄДНАЄ НАРОДИ"
» Українські Передзвони-10
» Мрії Небесної Сотні. Відзнаки Героїв
» ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО ДРУЗІВ - близьких і далеких, майбутніх і колишніх
» Презентація альбому "СОНЯХИ" В’ячеслава Купрієнка
» УКРАЇНСЬКІ ПЕРЕДЗВОНИ - 9
» Мої Карпати
» НЕПЕРЕМОЖНІ у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей №1
» Час Візбора - 2016

© Тетяна Яровицина, 2011 » НЕПЕРЕМОЖНІ у Бібліотеці імені Лесі Українки
 

НОВИНИ * АВТОРСЬКИЙ САЙТ ТЕТЯНИ ЯРОВИЦИНОЇ * ПРОСПЕКТ ПІДНЕСЕННЯ

НЕПЕРЕМОЖНІ В ПУБЛІЧНІЙ БІБЛІОТЕЦІ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
(показ від 15.02.2018)

НОВИНИ * АВТОРСЬКИЙ САЙТ ТЕТЯНИ ЯРОВИЦИНОЇ * ПРОСПЕКТ ПІДНЕСЕННЯ

Якось так склалося само собою, що я перестала бути одиночним гравцем. Поки є команда НЕПЕРЕМОЖНИХ, якою я щиро пишаюся, доти я кликатиму їх на допомогу. І не тому, що не вірю у свої тендітні сили, - просто це люди, з якими надійно. І я знаю, що як раптом у мене знову "виб’є запобіжники", захід відбудеться! І загін не помітить утрати бійця. Отже, п’ята презентація "Тендітної Сили" відбулася у звичному форматі, з єдиною лише різницею, що мені дуже хотілося її провести опліч з чудовою поетесою Інною Ковальчук, яка на етапі укладання книжки дуже допомагала мені своїми порадами і вірою в мене. Однак, чсаом обставини сильніші за наші плани, тож сподіваюся на наш майбутній тандем!

По-друге, так склалося, що датою, яку мені запропонувала Бібліотека, виявилося 15 лютого - День виводу радянських військ з Афганістану. Друзі мої, на жаль, у різні роки пройшли те афганське пекло, тому можуть за потреби розкрити очі на поняття "воїна-інтервенціоналіста". Тож, ми говорили не тільки про сьогодення, а й проводили паралелі з війною на сході України.

Ну й, по-третє, дуже цікаво було зробити невеличкий подарунок господарям бібліотеки у вигляді прочитання україномовної версії оповіданнячок про мишеня В’ячеслава Купрієнка. Три роки аматорської роботи над перекладом "Рассказиков о Мьішонке" далися взнаки і значно підвищили наш рівень володіння українською. А дехто з перекладачів її взагалі опанував!))

Далі, мабуть, я більше нічого нового не скажу. Дякую всім, хто долучився, хто почув, хто відчув. Дякую Оленці Геде за чудову афішу, чуйність та шляхетність!

Слово учасникам дійства:

Ігор Рубцов, поет:

"ПРОЕКТ НЕПЕРЕМОЖНІ ТРИВАЄ. Здається, я вже колись винайшов цей чудовий, оригінальний заголовок. Не знаю, як мені серед ночі спало на думку таке розумне рішення - оголосити про подальшу діяльність "Непереможних" трьома зрозумілими словами, але... На марші склад учасників підсилила наймолодша непереможна Юлечка Вітранюк - майбутній золотий голос України, переможниця не одного музичного форуму. Що ж, завдяки Юлі досягнуто баланс між поезією і співом.

Два на два: двоє римувальників і двоє вокалістів; дві представниці прекрасної частини людства і два старих солдати - зі спільною метою об'єднання нації навколо вічних цінностей. Гаразд, не буду більше застосовувати гучних зворотів. Ми не здатні зробити щось надвелике, не об'єднуючи зусиль. Привертаючи увагу до потреб і проблем суспільства, робимо це злагоджено. У згуртованості - наша сила.

Як було анонсовано, під час творчого вечора відбулася презентація книжки поезій Тетяни Яровициної "Тендітна сила"

і аудіоальбому пісень В'ячеслава Купрієнка "Соняхи".

Доки існуватиме потреба, проект "Непереможні" житиме. Це, окрім інших мотивів, один із сигналів на передній край, до захисників, що їхнє перебування там недаремне і ми цінуємо їхній подвиг."

Дійсно, якось боляче від самої гадки про те, що за певних сприятливих для країни обставин потреба у проекті відпаде і ми всі розбіжимося й загубимося у буденності. Але щось мені не віриться, що так буде. Дякую вам, друзі, за ваш поступ до України, і за те, що ви завжди поряд! 29й концерт Непереможних можна вважати таким, що відбувся!

Ольга Романюк, завідувачка бібліотеки імені Лесі Українки:
"Моєму чоловікові сьогодні вручили чергову медаль "Учаснику афганської війни". А я йому подарувала диск з піснями також учасника Афганської війни, волонтера, який сотню разів був на передовій АТО з концертами для наших хлопців, який давав благодійні концерти в багатьох київських залах і усі зібрані кошти передавав на лікування поранених - В'ячеслав Купрієнко.

А сьогодні він відкрив нам ще одну грань своєї творчої натури: він справжній казкар. Дякую за зустріч, за те, що сьогодні були з нами! І ще раз - зі святом!

Її поезія ніжна і тендітна як сама авторка, і водночас глибока, потужна і емоційна. Коли слухала, періодично ловила себе на думці, що ось про це краще не скажеш, адже своїм поетичним словом поцілила у саме серце. Дякую щиро, пані Тетяно Тетяна Яровицина за чудовий вечір, за збірку Ваших поезій, за душевне спілкування. І за усі Ваші добрі справи низький Вам уклін."

 Всего комментариев: 0