Дорогий Читачу!


Вдячна Вам за відвідини мого авторського сайту. Сподіваюся, що твори, представлені на "Проспекті Піднесення", Вам припадуть до душі.
А як ні
– даруйте, справа тонка.
 
Спробую розповісти про себе. Українка. Народилася і живу у славному місті Києві. В людях ціную щирість, людяність, розум, працелюбність, самопожертву, гумор. Категорично не терплю самоствердження одних людських істот за рахунок інших. Не женуся за славою. Цілком достатньо (і дуже важливо), аби мене розуміли.

Віднедавна охоплена жагою писати виключно українською мовою. Попри те, що маю великий російськомовний доробок, переходом на спілкування мовою своєї землі я вшановую свою Країну.

Мені і Моїй Країні зараз дуже важко. Тож, якщо Ви, склавши своє враження про Неї за допомогою російських мас-медіа,
підтримуєте позицію країни-агресора, ми з Вами не можемо мати нічого спільного.

Мені дуже боляче втрачати друзів. Якомога довше намагаюся не припускатися цього. Але, на жаль, ця біда зачепила кожного, хто усвідомив себе українцем (незалежно від політичної сили, яка на даний момент є при владі). Коли тебе не розуміють чужі люди - дрібниці. Коли не розуміють свої - біда, та не горе.
Єдине, що залишається - жити, не озираючись.


Мрію про власний авторський сайт  "ПРОСПЕКТ ПІДНЕСЕННЯ * ПРОСПЕКТ ВДОХНОВЕНИЯ" мені пощастило здійснити завдяки Льолі Кіммель та Тетяні Гарг, Ганні Семеновій та іншим. Не зі всіма нині підтримую стосунки, але завдяки суто українській толерантності наголошую: саме вони, вклавши купу особистого часу, зусиль, вигадок та умінь, зробили прекрасний дарунок у вигляді мого власного Проспекту! Щоправда, з часом довелося його українізувати. Дякувати Небу, що не землі є люди, які прагнуть допомогти творчим людям віднайти власне місце під сонцем!!!

За освітою я «технар», тому не дивно, що деякі люди характеризують мою творчість, як "прикладну поезію".

Тяжію до гостросоціальної, філософської тематики, пісенної поезії. Якщо вірити відгукам читачів, не менш вдалими виходять з-під мого пера й гумористично-сатиричні твори. Однак своїм «коником» вважаю власне сюжетні вірші.

На літературному тлі маю певні досягнення.

Лауреат Х Міжрегіонального фестивалю пісенної поезії ім. Ю.Візбора (Харків, 2011), Лауреат ІІ Міжнародного поетичного фестивалю "ІНТЕРЕАЛЬНІСТЬ" (Київ, 2014).

Удостоєна: Грамоти Клубу пісенної поезії ім.Ю.Візбора "за соц. спрямованість поезії", Почесного диплому МСПУ "за внесок у розвиток літературного процесу в Україні"
                    
Щаслива власниця авторських збірок поезій «Контрасты»  /2011/ та «Тендітна Сила»  /2017/.
На видання чекають ще дві книги.

Учасниця колективних збірок та альманахів поезії: «За межею означень» (2009р.), «Поэтическая палитра»  (2009 р.), «Мозаика слова» (2010 р.), «Рыцари слова» (2010 р.),  «На вістрі курсора»  (2010 р.),  «Свою Україну любіть»  (2011 р.),  «Міжнародна збірка сучасної поезії та малої прози» Том 1-3 серії «Творчі сили України» (2011 -2012 рр.),  «Многоцветье имён» (Серія "Творческие студии Донбасса" - Випуски 8, 10 (2011-2012 рр.)),  «Всі ми родом з дитинства: Оберіг»  (2012 р.), «Збірник української поезії "ВілаГ почуттів"» (2012 р.), «Ностальгия по настоящему. Стихи» (2013 р.), «Есть только миг... Стихи» (2014 р.), «Небесна сотня-2» (2014 р.), альманахи  «Каштановый дом» (2012 р.) і «Киевская Гринландия»: Випуск 3 (2012 р.), газета «Стихи по-киевски» (2013 р.).    

Напередодні "кінця світу" відбувся мій творчий вечір "ПОЕЗІЯ КОНТРАСТІВ" 
Напередодні сумнозвісних подій на вул. Грушевського відбувся мій творчий вечір "КРАСНОЕ, БЕЛОЕ, ЧЁРНОЕ".

Запрошую Вас взяти участь у формуванні рейтингу моїх творів (розділ "Читачі радять"). Для цього прошу Вас відзначити п’ятьма зірками вподобані вірші у рубриках:

- "Острівець довіри" (соціальна лірика), 
- "Поки є райдуга" (філософська лірика), 
- "Співзвучність" (пісенна лірика),
- "Ніжність" (лирика про кохання),
- "25-ті кадри" (непутящі замітки),
- "Про життя з усмішкою" (гумор, іронія, сатира),
- "Навмисне не утнеш" (вірші про дітей),
- "Діалог із дитинством" (вірші для дітей),

залишити свої відгуки під будь-яким із творів, а також  у розділі  "Ваша думка важлива"(наразі ця опція відсутня). З особливою вдячністю прийматимуться відгуки та заявки на книги. Реєструватися на сайті для цього не обов’язково. До речі, на будь-якій з вуличок, що відходять від мого проспекту, кожен, хто полюбляє несподіванки, може відправитися на  "Побачення наосліп". Слідкуйте за дороговказами!

Крім того, аби не замикати мій Проспект виключно на власну творчість, на сайті в разділі "Твори" створено розділи
"
Лікоть до ліктя" та "Мої Вчителі", у яких із величезною насолодою я ділюся із читачами віршами дорогих сердцю сучасників, а також улюблених моїх класиків. Отже, Ви, відповідно до настрою, можете прогулятися будь-якою з вуличок та завітати до будь-якого будиночку вподобаного автора! При цьому не забувайте про те, що Ваша думка є важливою!

Якщо Ви бажаєте збагатити собою перелік моїх друзів у соціальних мережах, ласкаво прошу до групи
"ПОЕЗІЯ  КОНТРАСТІВ Тетяни Яровициної". Так Вам легше буде не оминути цікаві заходи:
Тетяна Яровицина

P.S. Шануйтеся!


© Тетяна Яровицина, 2011