у

                                                           *******************************************************


                                                                       20.12.2012

в рамках творчого вечора "Поэзия Контрастов" відбулося відкриття  виставки ілюстрацій до книги "Контрасты" (РЦНК, м. Київ)

Пропоную до Вашої уваги невеличкий відеоряд із виставки...


                                                           *******************************************************


************************************************************

Книга «Контрасты» - це не просто поетична збірка: вона є відображенням реального життя, а тому розрахована на широкий читацький загал. Ведучи незримий діалог із читачем, я (автор), навмисне порушую загальнолюдські питання, які є близькими для кожного з нас, а часом зачіпаю складні та досить суперечливі теми, втілені у емоційно насичених ліричних, лаконічних філософських, злободенних соціальних, кумедних гумористично-сатиричних творах. Іншими словами, за допомогою своїх «Контрастів» хочу запропонувати читачеві подивитися на життя допитливим жіночим поглядом; доторкнутися до багатовимірності внутрішнього світу сучасної жінки; осмислити її роль як неординарної особистості, супутниці, берегині сімейного вогнища та продовжувачки роду; жартома і всерйоз посперечатися із «заяложеними» суспільними стереотипами. Цілком можливо, що читач буде «спровокований» на найнесподіваніші роздуми!

Стисло про книгу «КОНТРАСТЫ»:

– 312 сторінок,
– формат 70*90/32,
– м’яка обкладинка,
– ч/б оформлення,
– різноплановий і динамічний вміст поетичного "продукту"
(оповідання, лірика, гумор, сатира
російською та українською),
– сучасний витончений дизайн,
– 50 оригінальних ілюстрацій,
– видавництво ІПП "Контраст". Харків, 2011


Особливоо хочеться відзначити команду Студії дизайну братів Бондарів «Goracio», яка, працюючи над книгою «Контрасты», вдихнула в неї життя і вивела сприйняття творів на принципово інший якісний рівень. Земний уклін Олегу Бондарю (літредактура), Євгену Бондарю (дизайн), Артуру Плугіну (ілюстрації). Анонс від дизайнерів книги Ви можете переглянути тут >>>.

Також неможливо оминути подякою моїх добрих друзій Тамілу Синєєву, Ігора Рубцова та мою дорогу свекрівку Валентину Петрівну, які допомагали мені практичними порадами при подготовці книги, а також всім, хто у режимі он-лайн удавався до конструктивної критики моїх віршів, тим самим роблячи їх кращими, та усім тим, хто мав і має бажання прочитати нові вірші... Це дуже багато важить! Дякую, мої хороші!!! 

І, звісно, найтепліші слова подяки хочу висловити на адресу моїх рідних, які вірили у мене й підтримували у цьому нелегкому починанні. Без їхньої допомоги, моральної і матеріальної, моя мрія здійснилася б іще не скоро... 

Книга  (у масштабах її розповсюдження) є затребуваною та, судячи з багатьох відгуків, дійсно здатна стати для поціновувачів поезії добрим подарунком, вірним другом та острівцем довіри на багато років! Адже, скільки поезію не читай, кожного разу вона відкриває перед нами свої нові незвідані грані та дарує нашому внутрішньому світові душевне тепло, красу, світло і гармонию, яких часом дуже бракує.

З рецензією на мою книгу можна ознайомитися на сайті Міжрегіональної спілки письменників і Конгресу літераторів України

Буду щиро вдячна всім за відгуки та коментарі про книгу, які можна залишити в розділі «Ваша думка важлива!». А ось такі>>> відгуки точно зроблять мене щасливою!© Тетяна Яровицина, 2011